Demre Membran

Demre Membran

Son yıllardan artan membran kullanımı, yapıların daha uzun süreli kullanımı için ideal bir malzemedir. Kolay uygulanabilir özelliklerinin yanı sıra sunduğu avantajları ile de hemen hemen her yapının olmazsa olmazı haline gelmiştir. Demre membran uygulamaları ile yapılarınızı uzun süre kullanmanıza imkân sağlayan firmamız bu konuda sizlerin en iyi çözüm ortağıdır. Hemen hemen her yapı için ideal olan membranların kullanım alanları bir hayli fazladır. Özellikle çatısı olan her yapı için tercih edilen bu materyal hem ısı hem su yalıtımı için de tercih edilmektedir. Su yalıtımı sebebiyle tercih edilen membranlar yapıları su ve neme karşı da korumaktadır. Isı yalıtımı sebebiyle de tercih edilirse yazın güneş ışınları kışın ise soğuk havayı yüzeyde bırakmaktadır. Yapıların çatısını derinlemesine koruyarak en ufak bir sızıntıyı bile ber taraf edebilir.

Uygun Fiyatlı Membran Uygulamaları

Firmamız uzun yıllardır yalıtım üzerine faaliyet gösteren yapılarınızı uzun süreli kullanmanız hususunda sizlere yardımcı olmaktadır. Her yapıya kolaylıkla uygulayabildiğimiz membranlarımız ile su sızıntısına güneş ışınlarının bunaltıcı sıcaklarından korunabilirsiniz. 10 metre uzunluğunda 1 metre genişliğinde hazır rulo şeklinde satılan membranları her alana kolaylıkla uygulayabiliyoruz. Uygulanacak alana göre belirlenen membran fiyatları aslında her bütçeye uygun şekildedir. Demre membran konusunda profesyonel hizmet veren firmamızda polyester keçe taşıyıcılı ve cam tülü taşıyıcılı olmak üzere çeşitlere ayrılan membranlar mevcuttur. Genellikle polyester keçe taşıyıcılı membranlar tercih ederek kullanım sürenizi maksimum seviyeye getirmekteyiz.

Membran Nasıl Bir Malzemedir?

Membran zift ve asfalttan oluşmaktadır. İki malzemeyi bir arada tutan ise keçedir. Ağırlıkları 50 ila 70 kilogram arasında değişen bu malzeme su ve ısı yalıtımı için uygundur. Uygulama sırasında şaloma ateşi tercih edilir. Şaloma ateşi membranı eriterek zemine yapışmasını sağlar. Böylelikle zemine yapışan membran güneş ışınlarından ya da en kötü hava şartlarından etkilenmeyecek kadar sağlam bir hale gelir. Demre membran alanında hizmet gösteren firmamız çatınızın su almasını engelleyerek uzun süreli yapıdan fayda sağlamanıza imkân sağlar. Son yıllarda oldukça popüler olan membran malzemesini doğru bir şekilde uygulayan firmamızı tercih ederek her türlü hava koşullarından kaynaklı sorunları ber taraf edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *