İzmir Membran

İzmir Membran

Egenin incisi İzmir için branda ve tente sektörüne yeni bakış açışları sunan firmamız online erişim sayesinde yedi gün yirmi dört saat sizlere hizmet vermektedir. Açık alanlarda kapalı alanlarda çalışma alanlarında ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan branda ve tente sistemleri ve raylı teknolojileri sizler için geliştiren ekibimiz İzmir membran aynı zamanda güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bağ, bahçe, park, ekili dikili alanlar, yazlık teraslar, çardaklar ve yiyecek içecek işi yapan kafe ve lokantalar için son derece kullanışlı olan sistemlerimiz raylı teknoloji sayesinde istenildiğinde kolayca kaldırılır ve portatiftir. Online sitemizin ana sayfasında bulunan foto galeriyi inceleyerek membran şekilleri, çalışma ve kurulum özellikleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.

izmir-membran

izmir-membran

Hizmette garantiye ve hıza önem verdiğinizi bildiğimiz için İzmir membran hizmetleri ürünlerine ve hizmetlerine satış, kurulum ve kullanım gibi her evrede etkin hizmet vermektedir.  Hizmet çeşitlerini incelediğimizde germe, modüler, tekstil cephe, desenli ve sade modeller, açılır kapanır sistemleri ile dış cephe sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.  Dışarıdan bakıldığında son derece şık görünüme sahip olan bu sistemler ergonomik yapısı sayesinde ayrıca tercih sebebidir. Baktığımızda açık havada yapılacak olan düğün, kutlama ve toplantı gibi etkinliklerde de son derece ideal olan sistemler portatif özellikleri sayesinde istenildiğinde kaldırılabilir, başka bir yere taşınabilir ve gerek duyulduğunda tekrar kullanılabilir. Ayrıca mevsimsel etkiler, dış etkenler ve diğer tahribatlara karşı son derece dayanıklı olan sistemler kolay kullanım özelliği sayesinde ekstra masrafları da ortadan kaldırmaktadır.

İzmir Membran Siz Müşterilerimiz İçin Hizmetinizde

Sistemlerimizden faydalanmak için tarafımıza başvurmanız halinde İzmir membran yetkilileri neye ihtiyacınız olduğu konusunda sizlere rehberlik etmektedir. Ayrıca sistemler sizi sadece sıcak, yağmur ve rüzgâr gibi etkilerden korumaz. Aynı zamanda ışığın doğru ve dengeli kullanımı da kolaylaştırır. Hareket sensörlü uygulama sayesinde sistemi kullanmak, gölgelendirmeleri pratik bir şekilde indirmek ve kaldırmak mümkündür. Bu konfor sayesinde özellikle devasa alanlarda ekstra emek isteyen açma kapama işlemleri saniyeler içinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Sosyal medyadan erişim, mesaj bildirimi, uydu haritası ve telefonla irtibat için site sayfamızı ziyaret edin ve ayrıcalıklı hizmetlerimizle tanışın. Ödeme kolaylıkları, kampanyalar ve tüm diğer sipariş işlemleri için arayın ya da tıklayın.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *