Karşıyaka Membran

Karşıyaka Membran

Her tip branda sistemlerinin Karşıyaka Membran dizayn edildiği ve montajının yapılmasıdır. Daha çok özel açılır kapanır tente çeşitleri, branda ve çadır sistemleri, çeşitli koruyucu örtü sistemleri yapılmaktadır. Uygulanan her bir ürün kendisine özgü aydınlatma, desen, renk ve dekorasyon seçenekleri vardır. Birçok çeşidi vardır bunlar; PVC ve PTFE germe yapılar, Germe sistemler, Alüminyum kiralık modüler sistemleri, Tekstil cephe, Dış perde sistemleri, açılır kapanır sistemler olarak bölümlere ayrılmıştır. Çatılara uygun olan membran genelde açık çatıların su geçirmemesi için yalıtım membranı yaptırılmaktadır. Bu sağlanan kolaylıklar sayesinde yaşam standartları daha da artırmaktadır. Membran lar dış mekânlar için üretildiği için kullanım hatası ve arızası vermezler. Şiddetli hava şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Membran istenilen renkte ve modelde üretilme imkânı olduğu için her mekânda kullanılmaktadır.

karsiyaka-membran

karsiyaka-membran

Karşıyaka Membran çeşitleri

Kiremit çatı kaplaması; Kiremit üstüne kaplama yapılması, shingle membran: Bu granürlü çatı su yalıtım membranı ile hem akıntıları giderilir hem de estetik bir görünüm sağlanmış olur. Karşıyaka Membran Açık teras su yalıtımı; Beyaz renkli tam elastik likit izolasyon malzemelerle yapılmaktadır. Kaplama su yalıtımı; Su olukları veya yürüme bantlarına kaplama su yalıtım membranı yapılarak sorunlardan korunmaktadır. Açık teras su izolasyonu; Fileli likit su izolasyonuyla tüm sorunlar kolay şekilde çözümlenmektedir. Evlerde ya da iş alanlarında yaşanan zorluklara karşı kesin çözüm olan membran kolaylık sağlamaktadır. Dış etkenlere karşı korumak amaçlıdır. Çatıların korunması ya da üstü kapalı kullanılması gereken yerlere ve kafe üstlerinde yapılan brandalar çok tercih edilmelidir.

Membran Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Membran kalınlıkları
  • Teslim edilecek süre
  • Membran donatı tipi
  • Sıcaklık ve soğukluğa dayanma özellikleri
  • Çekme, kopma, darbe, ek yeri, yapışma kalitesi, yangına dayanıklılığı önemlidir.

Bu membran özelliklerine dikkat edildiği zaman hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Karşıyaka Membran Su insan yaşamının ve vücudun en gerekli temel besinidir. Suyun belirli zamanlarda ya da dolaylı yoldan kaynaklanan insan yaşamını etkileyen olumsuz koşulları vardır. Akıtan bir çatının yaşam alanlarında günlük işlevi bozar ve aksaklıklara neden olabilir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *