Kocaeli Membran

Kocaeli Membran

Dış cephe ve gölgelendirme sistemlerinde kaliteli ve güvenli hizmet almak isteyenler için faaliyetlerini sürdüren Kocaeli membran firmasına her an ulaşmak için internetten faydalanabilirsiniz.  Firmanın kurumsal sayfasında yer alan açıklamalar sayesinde merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Ana sayfa, kurumsal bilgiler, hizmet çeşitleri ve detayları, referans bilgileri, kullanıcı yorumları, iletişim bilgileri ve online katalog sayesinde hizmet talebinden önce fikir edinebilir ve ihtiyacınız olan branda ve tente modellerini kolayca seçebilirsiniz.  Almak istediğiniz hizmet ile alakalı ekstra talepleriniz,  teklifler ve özel hizmet sözleşmeleri ile alakalı müşteri temsilcileri sizleri yönlendirmektedir. Haftanın her günü ve günün her saati ulaşabileceğiniz online sistem kullanıcılarına mesajlaşma olanağı da sağlamaktadır. Bu sayede müşteri temsilcileri tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır.

Kocaeli Membran ve Ürün Özellikleri

Hem dekoratif hem de işlevsel branda ve tentelerin birbirinden farklı pek çok modelini Kocaeli membran farkıyla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Çekme, germe ve denge esasları göre dizayn edilen Kocaeli membran sistemlerinde statik hesaplamalar önceden yapılarak, malzemenin çeşidi belirlenir. Böylece hangi ortamda ne tür bir membran kullanılacağı ve ölçüm detayları tespit edilerek fizibilite çalışması tamamlanır. Dayanıklı liflerden elde edilen tekstil malzemenin yanında pvc ve polyester malzeme de kullanılmaktadır. Güneş, rüzgâr, kar, yağmur ve diğer dış faktörlere karşı dayanıklı bir yapıya sahip bu malzemeler portatif özellikleri sayesinde kolayca kaldırılabilir ve bir yerden bir yere taşınabilir.  Kullanılış alanı ve tercihlerinize bağlı olarak lifli yüzeylerin yanında, lifli olmayan ve delikli yapılarda membran üretimi de yapılmaktadır.

Kocaeli Membran ve Ürün Kullanım Alanları

Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan branda, tente ve çadır sistemleri kullanımı rahat özellikleri ile sıkça tercih edilir.  Hizmetlerini tüm iç ve dış cepheler için talep edebilirsiniz. Satış, kurulum ve satış sonrası bakım onarım işlemlerinde de yanınızda olan firmanız aynı zamanda sizlere hizmet garantisi taahhüt etmektedir. Raylı ve tekerlekli sistemler, özel toplantı ve kutlamalarda, karşılama alanlarında, salon ve kurumsal alanların girişleri ve teras alanlarında özellikle tercih edilen branda ve tente modelidir. Suyu, havayı ve kokuyu geçirmeyen dayanıklı yapı aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı da bir set oluşturduğu için koruyucu bir işleve sahiptir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *